ULTRATONE™ meeskond, eesotsas arendusjuhi Kristin Schaefer Centofanti ja Londoni Ülikooli Kolledzi neuroteadlastega, töötasid aastate jooksul välja B.E.S.T. (Bio Energy Synchronised Technologies) tehnoloogia näo ja keha noorendamiseks, mis vastab iga kliendi võimalikele keha ja näo noorendamise vajadustele. Garanteeritult efektiivne, usaldusväärne ja ohutu Sinu ilule ning tervisele.

Revolutsiooniline ULTRATONE™ Dreamshaper pakub igale kliendile täiesti personaalse näo-ja kehahoolduskogemuse. Mitmiksüsteemi sünkroniseerib bioptilise valguse, biostimulatsiooni, mikrovoolud, ultraheli, mille tulemuseks on üle 1000 erineva programmi faasi mõjutamaks keha rakutasandil. Näiteks on võimalik 45min hoolitsuse ajal samaaegselt siluda kortse, vähendada kõhul ümbermõõtusid ja jalgadel tselluliiti jpms.


Dreamshaperil on üle 250 000 erineva kombineeritud hoolduse võimaluse, mis võtab arvesse kliendi vanust, sugu (füsioloogiline erinevus naise ja mehe vahel), kaalu, kehatüüpi, liikumisaktiivsust. Näohoolduste puhul lisaks näonaha tüüpi, värvust ja näokuju.

Kõige suurem edasiarendus võimalikult personaalse iluhoolduse pakkumiseks on kliendi soovide maksimaalne arvestamine (võimalik valida allolevast nimekirjast maksimaalselt 5 soovi):

 1. ümbermõõtude vähendamine (inchloss & tightening)
 2. rasvkoe vähendamine (fat reduction)
 3. tselluliidi vähendamine (anti-cellulite)
 4. kaalu langetamine (weight loss)
 5. keha vormimine & tõstmine (shaping & lifting)
 6. toonuse tõstmine (toning)
 7. pinguldamine (firming)
 8. tugevdamine (strengthening)
 9. fitness (fitness)
 10. lihasmassi kasvatamine (body building)
 11. jääkainete väljutamine (detox)
 12. stressimaandamine (anti stress)
 13. heaolu ja lõõgastumine (well being & relaxation)
 14. vereringe parandamine (circulation & improvement)
 15. naha noorendamine (skin rejuvenation)

Sisestatud andmete põhjal koostab uus tarkvara just Sinu kehale vajaliku programmi!

ULTRATONE™ KEHA BIOSTIMULATSIOON  AINULAADSETE LUMI™ TRANSMITTERITEGA

Biostimulatsioon koosneb impulssidest, sub-pulssidest, mikro-pulssidest, biosagedusest, TENS vooludest ja modelleerivatest ultralainetest (Ultrawave™), mis on arendatud eksklusiivselt Ultratone inseneride ja füsioloogide poolt pakkudes maksimum efektiivsust ning mugavust. Mikrokiipidesse talletatud informatsiooni ei saa kopeerida ja see eristab ULTRATONE™ süsteeme tavalistest stimulaatoritest.

Patenteeritud LUMI™ (valgusega ühendatud lihas-närvi impulseerija) transmitterid saadavad impulsid kehasse sujuvalt ja mugavalt pakkudes samaaegselt ka valgus- ja värviteraapiat.

Biosagedustel töötav biostimulatsioon muudab kõiki parameetreid vastavalt hoolduse eesmärkidele. Biostimulatsioon ei väsita lihast, vaid töötab koos lihasega eesmärgiga vormida, pinguldada ja tõsta ning vabastada samaaegselt kehas endorfiine maksimaalse lõõgastuse tagamiseks.

ULTRATONE™ NÄO BIOSTIMULATSIOON

Näobiostimulatsiooni õrnad lained stimuleerivad fibroplastides kollageeni ja elastiini tootmist, noorendades nahka ja tõstes näolihaseid.

ULTRATONE™ MIKROVOOLUD

Unikaalne Ultracell nahka noorendav signaal suurendab aktiivainete imendumist, parandab vereringet ja omab vananemisvastast toimet rakutasandil. Suurepärane rahustav hoolitsus, mis pinguldab kergelt nahka, et vähendada kortsukesi, peeneid jooni ja muudab nahka nooremaks ning säravaks.

ULTRATONE™ MAGIC TOUCH BIOENERGIA KINDAD

Õrn ja energiat andev hoolitsus on uskumatult efektiivne naha noorendamiseks, tõstmiseks, silumiseks ja masseerimiseks. Lisaks  stimuleerivad bioenergia kindad ka lõhustunud rasva ja jääkainete kehast väljutamist.

 

ULTRATONE™ ULTRAHELI HOOLITSUS KEHALE

Ohutu ultraheli lõhustab rasvarakkude kogumikke ja aitab taastada naha elastsust ning prinkust, mis on eriti oluline tselluliidi ja rasvaladestuste korral.

3MHz ultraheli mõjutab pindmiselt tselluliiti ja noorendab nahka.

1MHz vähendab ohutult sügavamates kihtides ladestunud rasvarakke.

ULTRATONE™ ULTRAHELI HOOLITSUS NÄOLE

3MHz ultraheli on ideaalne kortsude vähendamiseks, aktiivainete imendamiseks, lisaks vananemisvastase toimega, parandab aknelist nahka jpms.

ULTRATONE™ HELIOTERAAPIA

Valgust ja värve kasutatakse teraapias tervise ja heaolu parandamiseks (helioteraapia- keha tervendamine päikese valgusega). Ultratone helioteraapia aitab tõsta hoolitsuste toimet. Keha ja nägu on hoolitsuse ajal ümbritsetud õrnalt muutuva valgusega, mis rahustab, annab jõudu ja vähendab stressi ning tekitab üldise lõõgastunud enesetunde.

MINIMAALSE AJAKULUGA MAKSIMAALSED TULEMUSED

Dreamshaper koostab Sulle individuaalse programmi vastavalt Sinu keha vajadustele ja soovidele:

Püsiklientidele ja sooduskaartidega -10%

Hinnad on väljatoodud hinnakirjas (Kontakt > Tallinn > Hinnakiri)!

Ootame Sind unikaalsele keha- ja näohooldusele Tallinna kesklinna, Paadi 5 (Hotell Euroopa IV korrus). Oleme avatud E-R 9-19, L 9-15.

Nimi:
E-mail:
Telefoninumber:
Kuupäev:
Soovitud kellaaeg või ajavahemik: (näide: 13:45 või 11:00 - 12:00)
Dreamshaper hooldus:
Lisainfo:Valikuline