Sulle meeldib nautida salongis erinevaid kehahooldusi, kuid vahel on tunne, et tahaksid ka ise midagi aktiivset teha? Samas trenniks ei ole aega? Meil on Sulle lahendus: maksimaalselt kiirete tulemuste saamiseks soovitame kombineerida ULTRATONE kehahooldused 1x nädalas kogu keha treeninguga Powerplate seadmel. Aeg ei ole enam vabandus – üks treening kestab vaid 30 minutit!

UUDIS! PERSONAALNE POWERPLATE TREENING- My Body, My Time®

Power Plate® treeningseade on oma ala arendustöö tipptase – suurepärane vahend kogu keha fitnesstreeninguks, venitusteks ja

lihaste lõõgastamiseks ning võimaldab jõusaali treeningule vastava toime saavutada juba poole lühema ajaga.

Power Plate® treening on andnud täiesti uue suuna füüsilise vormi ja tervise arendamiseks. Uudses treeningseadmes kasutatud 3D-vibratsioonitehnoloogia võimaldab saada harjutajal suurepärase treeningutoime juba 20-30 minutiga. Personaaltreeneri poolt igale harjutajale spetsiaalselt valitud mitmekülgsed harjutused vastavad konkreetse treenija vormile ja eesmärkidele.

EELISED:

• Üks treening võrdub 90 minutiga jõusaalis – AJA KOKKUHOID

• Aitab alandada kaalu, vähendada rasvkoe osakaalu kehakoostises

• Vähendab tselluliiti ja trimmib keha

• Suurendab lihasjõudu ja vastupidavust

• Parandab koordinatsiooni ja tasakaalu

• Aitab ennetada osteoporoosi, suurendab luutihedust

• Kiirendab taastumist ja ainevahetust

KUIDAS TOIMIB?

See täiesti uudne ning mujal maailmas väga populaarne treening võimaldab kiiremini ja meeldivamalt saada elujõuline ja heas vormis keha.

Kasutab Newtoni teise seaduse põhimõtet- kehale mõjuv jõud võrdub keha massi ja selle jõu poolt kehale antud kiirenduse korrutisega. Tavatreeningus on vaja kasutada massi (raskusi), Powerplate suurendab kiirendust läbi vibratsiooni.

 

 

3D vibratsioon: üles-alla suurendab lihastoonust, paremalt-vasakule ja eest-taha parandab tasakaalu ning koordinatsiooni.

 

 

Powerplate kasutab unikaalset PrecisionWave tehnoloogiat, mis tagab maksimaalse ohutuse (harmooniline vibratsioon) ning efektiivsuse. Seetõttu ei ole Powerplate võrreldav ühegi nn “väristajaga”.

 

Kogu keha treening- Power Plate®  tekitatud liikumine stimuleerib keha loomulikku reaktsiooni vibratsioonile, põhjustades kogu keha lihastes 30-40 reflektoorset lihaskokkutõmmet sekundis.

 

Sinu keha, sinu aeg! Personaaltreeneriga 30 min, 2-3x nädalas (treeningute vahe min 48h).

 

PROOVITREENING  25€

Hotell Euroopa, Paadi 5, Tallinn.

Broneeri aeg: 53 007 773 või info@ultratone.ee

äidab, et kehale mõjuv jõud võrdub keha massi ja selle jõu poolt kehale antud kiirenduse korrutisega: