Arvan, et igal naisel on vähemalt üks kord elus, kus ta vaatab peeglisse ning pole rahul oma kehaga. Kas on tulnud lisakilod või/ja tselluliit või liigne gravitatsioonijõud teinud oma töö. Nii juhtus ka minuga – õigemini olen enda peegelpilti ausalt öelda viimasel ajal lausa vältinud.

Kui minult küsiti, et mis hetkest on selline suurenev kaalutõus tulnud, siis kohe ei mäletanudki – kas kolm või neli aastat tagasi. Ning põhjused – no neid oli samuti raske välja tuua. Omast arust olen ikka kas jooksmas käinud, ujunud või jalgrattaga sõitnud ega liigselt teleka ees vedelenud. Oma aktiivse töö tõttu ka pole liigseid töölaua taga istumisi ning pere-elu elades mässamist lastega samuti suht palju. See küsimus oli justkui oma elu üle kiirpilgu heitmine.

Sain aru, et olen pidanud kõike endast tähtsamaks – tööd, lapsi, kodu, meest jne. Kõik oli palju olulisem kui vaadata, mida suhu pistad, kas trenni oled sel kuul jõudnud, kas oled endaga rahul.

Kuid nüüd otsustasin end käsile võtta – parem hilja kui mitte kunagi!
Minu suureks ja positiivseks üllatuseks tegi Ultratone mulle ettepaneku, et nad aitavad mind sellel rännakul ning olen lõpmata õnnelik kuid ka mõistsin, et nüüd on asi tõsine – ehk ei saa viilida ega pugeda mingite „aga“de taha. Vastutus on suur ja kuna jagatud koorem on kergem, siis alustan ka oma blogiga. Äkki on veel keegi, kes sarnase probleemiga ning saab innustust teha samu asju.

Võtsin oma võiduka teekonna alguseks 1. septembri. Eks ole kõik ju uus, ses septembrikuus! Kuna minu toitumine pole olnud samuti stabiilne, siis saingi kokku kõigepealt toitumisspetsialisti Monica Kitsinguga. Uhhh, sealt tuli välja, et ma söön, siis kui aega on ja kuna seda pole päevas eriti tihti, siis organism hoiab pingsalt kehas kõike kinni, et ei tea, millal jälle saab. Ja minu suureks miinuseks on ka see, et ma ei joo päevas piisavalt vett – võib vist öelda, et mitte üldse. Ainuke vedelik päevas on üks tass kohvi ja tass mahla erinevate söögikordade juures. Tuli ka välja, et mingi toiduaine, mille olen vahetanud välja lootes, et see on nüüd tervislikum, on kuumutamisel hoopis kahjulik jne. Seega esimene asi, mida tegin oli see, et vahetasin need toiduained välja tervislikema vastu (sool, suhkur, piim jne). Hakkasin pidama toitumispäevikut ning kirjutan nüüd kõik üles – ka vahepalad. Kõik need spetsialisti soovitused on olnud minu piibliks ning püüan neid järgida!

Ega ju ainult toitumine üksi pole abiks, kui soovid kiiremini kõigest kogutust vabaneda. Ultratone´i erinevad kehaprogrammid saavad siin abiks olla– nii olen vähemalt kuulnud kuid ka nüüd ise kogenud.

1 sept öösel, kui oli hommikul tehtud esimene Ultratone´i kehaprotseduur, külastasin ma seda kohta, kus ka keiser üksinda käis, 6 korda. No see oli mu kehale nagu puhastuskuur – ehk sai ka ise aru, et see keha peab kiiremas korras kõigest üleliigsest vabanema.

Protseduur ise on – kuidas ma ütlen, mitte ebameeldiv aga selline surin ja nagu väikeste nõeltega kogu rasvakestele wake up call´i tegemine. Samas minu kiire elustiiliga , sobib see 30 minutiline protseduur imehästi. Spordiklubisse lihtsalt ei ole aega minna ja kui tulemus on sama, siis heameelega veedan selle aja omaette lugedes või pikutades, samal ajal kui mu keha trenni teeb. Peatselt alustan ka Power Plate treeninguga, mis just lihastreeninguks parim on.

Nii, et minu esimene nädal läheb toitumisele mõeldes, vett kaanides ning sealsamas ikkagi aktiivselt liikumises – ükskõik siis kas ujudes või lastele kooliasju kaubanduskeskustes otsides…

Peatse kirjutamiseni!

Marre