Nonii – minu 24 tervisliku toitumise ning Ultratone ´i päeva on läinud nii tõusude kui ka mitte nii väga tõusudega.
Vahepeal proovisin nimelt Monica kokkupanduid detoksimenüüd kolm päeva ja kuna seal polnud kohvi lubatud, sain aru, kui väga ma vajan seda ühte tassi päevas head kohvi.

Detoksimenüüd järgides hakkavad mürgid ikka täie hooga liikuma ning minul juhtuski see, et tuli ka migreen. Siis oli mul küll meel must ja lootsin lihtsalt, et päev juba kiiremini otsa saaks. Kuid hakkama sain! Menüüd järgisin ka nii, et läksin sellega isegi toidupoodi ning ostsin sealt palju asju, ausalt öeldes esimest korda elus. Sain teda, et ma vihkan koriandrit ning saan perfektselt hakkama idamaise wokiroa tegemisega.
Päevad on endiselt ainult täis tervislikku toitu ning sunnin end ka vett rohkem jooma. Alati on natuke probleemsem, kui kellegiga väljas söömas käia. Arvan, et ettekandjale jääb mulje minust kui hästi valivast bitśist: „Kas seda kala saab ka ilma sinihallitusjuustuta? Ega Teil juhuslikult pruuni riisi pole? Ärge mitte mingil juhul kastet pange! Ega teil sidruniviilu pole, et saaksin selle oma vee sisse panna?“ Ka sünnipäeval käimine sattus ühele päevale. Seal ma lihtsalt, konkreetselt ei söönudki mitte midagi ja jõin ainult vett mitte veini. Teised ei saanud aru, et mis toimub, aga ma suutsin endale kindlaks jääda ja ütlesin, et mul on kõht väga täis ja ise roolis – mitte lapseootel…
Toitu kaasa tööle võtta on pealtäha lihtne aga ega see nii lihtne olegi – see ette mõtlemine. Tuled rampväsinuna koju õhtul, siis hakkad perele nt kotlette praadima, lastel koduseid töid üle kontrollima ja siis vaatan, mis siis endale hamba alla saad. No kus veel võtta jõud, et homse peale mõelda? Ja kui hommik, siis teed ruttu oma pudru ja kohvi ja kui pead jooksma, siis jooksed kodust juba ära ja ei hakka panema ahju kala või kana lõuna jaoks.
Ultratone on muutunud rohkem meelistegevuseks kui varem – kui lihased on harjunud, saan ka rohkem ise tugevust juurde keerata. Praegu oleme Ultratone´i 2x nädalas teinud ja alati on peale seda nii hea ja kerge olla :) Tunned kuidas keha on saanud koormust ja samas oled lõõgastunud.  Programmides oleme teinud peamiselt Slimming&Weightlossi , mis on just alguses väga hea, et keha puhastuma hakkaks ja kui alguses ma ei teinud faasidel vahet, siis nüüd on juba huvitav tunnetada ning saad aru ahaaa… nüüd on siis see koht, kus raputab ja “klopsib”:) Lisaks oleme teinud 10min  Ultraheli kavitatsiooni enne keha biostimulatsiooni -vaheldumisi kõhule ja reitele. Uskumatu nahk on nii elastne ja tõesti siledam!

 

Tore oli ka esimest kaalumist ja mõõtmist teha kahe nädalaga -2,4 kg, reitelt kokku 5cm! Jessss!


Parim kompliment ning power edaspidiseks tuli ühel päeval mu mehelt:“Ma ei tea, mida sa endaga teed – aga see sobib sulle…“

Huuh,ilus algus :)