Nonii – september ongi läbi! Uhh – see aeg on läinud kiiresti ning samas päev päevalt täpselt kindla eesmärgiga tähtede poole.

Toitumine– pole veel libastunud ahvatluste ees. Lubasin ka endale kord sushit ja võtsingi seda nii, et seda on mulle hetkel vaja ja lihtsalt järgneval päeval püüdsin kergemat süüa. Ei siis piimatooteid, muna, juustu, magusat, kartulit, valget riisi, alkoholi, mahlasid jne pole söönud-joonud.

Ultratone – protseduure teeme 2-3 korda nädalas. Ausalt öeldes, see on üks mugavaim viis trenni tegemiseks kehamõõtude vähendamise eesmärgil. Helistad hommikul, et mul näiteks kella kahe paiku on auk ja sooviks tulla Ultratone´i. Siis lähed salongi, kus võtavad Sind vastu alati positiivsed naerusuised kosmeetikud ning algabki kõik. Esmalt tehakse ultraheli kavitatsiooni , mis  mõnus soojendav ja selline kerge massaž. Siis asetatakse klemmid vajalikele kohtadele – nii tagaosale kui ka ette jalgadele ja kõhule. Käivitatakse programm, mis alguses on nagu kerge surin. Siis läheb järjest tugevamaks kuid samas väga aeglaselt, et keha jõuaks reageerida. Tunne on, nagu musklid lähevad pingesse ja siis jälle lõdvestuvad. Aparaadil on erinevad programmid ning seetõttu erineb ka see, kas hetkel on mõnusad ringjad surinad või rappuv koputav tunne. Eks keha harjub tegelikult kiiresti uue olukorraga ja seetõttu antakse kohe sulle käe alla rullik, millega saad reguleerida tugevusastet. On olukordi olnud, kus arvan, et on mõnus tugev tunne kuid mõne programmi vahetumisel muutub tugevus liiga tugevaks – siis kohe saadki reguleerida ise. Ülihea on see , et alati kui Ultratone´ist tulen, on hea kehal olla. Oled justkui trenni teinud aga samas energiat on palju.

Ega kui tulemusi ei näe, siis vist ju keegi midagi ei teekski.  Sel nädalal alustame ka Power Plate´iga. See kogemus on mul juba olemas ja ohohhoo kuidas see 30min trenn higistama ajab :)
Ehk siis minu september oli ilus – -3,5kg ning – kaotatud sentimeetrid+ parem enesetunne+ tervislikum elulaad! Super! :) :)