Nii – vahepeal on palju toimunud, mille püüangi siinjuures kokku võtta.
Tööd on palju ja tegemist-toimetamist käed-jalad tööd täis! Aga endiselt hea kasvõi tunnikene enda jaoks võtta ja lasta lihased tööle ise pikutades! Ikkagi puhkus ja trenn ühes!
Eelmisel nädalal tõin tagasi oma elurütmi ujumise (1km) ja kõndimise 1h nendele päevadele , kui ma Ultratone´ is ei käi. Ultratone´i tegime 3 korda nädalas ja lisaks siis Ultraheli kavitastioon 10min, mis on nii mõnus soojendav.
Toitumist hakkasin jällegi üles kirjutama, sest konsulteerides toitumisspetsialistiga vahepeal tundus,et söön endiselt liiga vähe. Piirasin ka õhtust vedeliku joomist. Mul nimelt oli pidevalt see komme, et kui päeval polnud niivõrd aega rõhku panna vee joomisele, siis õhtul oli nii hea 1,5l sidrunivett alla kulistada – kasvõi söögiisu peletamiseks. Kuid Monica, toitumisspetsialist, ütles, et see pole jällegi õige, kuna organism peab palju öösel siis tööd tegema.
Mis siis tulemuseks ka on – tahaksite te ju kohe küsida …:)

Tulemus on kahe kuuga 5kg!!!!!! See on ju super!

Olen ise väga rahul ja see ongi ju põhiline! Mis on veel muutunud- muutunud on mu keha, mu riidenumber ja mu enesetunne! Millest olen ilma jäänud – mitte milleski, mis oleks mulle kasulik.
Jätkame sama rütmiga, ning sihime ja rihime edasi tähtede poole ja detsembri lõpuks kokku -10kg on vägagi käega katsutav.