Vähe on naisi, kes on oma kehaga täiesti rahul. Liigsetest sentimeetritest ja tselluliidist vabanemiseks ollakse enne rannahooaega, puhkusereisi või tähtsat sündmust valmis kõige ekstreemsemateks dieetideks ja eneseületusteks treeningsaalis. Kõik see nõuab aga aega, mida meil paraku napib ning ka tulemused pole alati need, mida ootasime.

Meil on lahendus – DREAMSHAPER™ KEHA- JA NÄOHOOLDUSED TALLINNAS

Maailmas ei ole ühtegi teist iluhooldust peale unikaalse DREAMSHAPER™, mis arvestab 100% just Sinu soovidega.

DREAMSHAPER™ - üle 250 000 erineva kombineeritud hoolduse võimaluse, mis võtab arvesse kliendi vanust, sugu (füsioloogiline erinevus naise ja mehe vahel), kaalu, kehatüüpi, liikumisaktiivsust. Näohoolduste puhul lisaks näonaha tüüpi, värvust ja näokuju. B.E.S.T. (Bio Energy Synchronised Technologies) kõrgtehnoloogia on arendatud välja koos Inglismaa neuroteadlastega aastakümnete pikkuse uurimistöö tulemusena.

MINIMAALSE AJAGA MAKSIMAALSED TULEMUSED- samaaegselt on võimalik biostimulatsiooniga vähendada ümbermõõtusid kõhul, reitele teha tselluliidiravi või korrigeerida figuuri ja siluda ultraheliga kortsukesi või näiteks teha põskedele intensiivset näoliftingut ja siluda kaelal ning otsmikul hoopis nahka.

LUMI™- d saadavad impulsid kehasse sujuvalt eesmärgiga vormida, pinguldada ja tõsta. Keha ja nägu on hoolitsuse ajal ümbritsetud õrnalt muutuva valgusega (helioteraapia), mis rahustab, annab jõudu ja vähendab stressi ning tekitab üldise lõõgastunud enesetunde ja aitab suurendada hoolduse toimet. DREAMSHAPER™ aitab efektiivselt mõjutada keha kõige probleemsemaid piirkondi.

Lisaks kasutame DREAMSHAPER™ ultraheli, mis aitab vähendada rasvkudet ja tselluliiti ning annab figuuri korrigeeriva tulemuse ja DREAMSHAPER™ mikrovoolusid (Magic Touch), mis siluvad nahka ja parandavad verevarustust.


ESIMENE HOOLDUS

Palume Sul soovide nimekirjast valida kuni 5 ilueesmärki ja seejärel koostab DREAMSHAPER™ tarkvara täpselt Sulle vajaliku kehahooldusprogrammi, alustades protseduuri sageduse määramisega ja lõpetades personaliseeritud impulssidega. Kõik selleks, et iluhoolduse tulemused vastaksid 100% Sinu ootustele.

SOOVID:

 1. ümbermõõtude vähendamine (inchloss & tightening)
 2. rasvkoe vähendamine (fat reduction)
 3. tselluliidi vähendamine (anti-cellulite)
 4. kaalu langetamine (weight loss)
 5. keha vormimine & tõstmine (shaping & lifting)
 6. toonuse tõstmine (toning)
 7. pinguldamine (firming)
 8. tugevdamine (strengthening)
 9. fitness (fitness)
 10. lihasmassi kasvatamine (body building)
 11. jääkainete väljutamine (detox)
 12. stressimaandamine (anti stress)
 13. heaolu ja lõõgastumine (well being & relaxation)
 14. vereringe parandamine (circulation & improvement)
 15. naha noorendamine (skin rejuvenation)

KOMBINEERI PROTSEDUURID TERVISLIKU TOITUMISEGA JA JOO PALJU VETT NING KAUNIM FIGUUR EI OLE AINULT UNISTUS:

ILUKIRURGIA ALTERNATIIV- noorendavad näohooldused, mis aitavad võidelda juba esimeste kortsukestega, hoida näolihaseid heas toonuse ja tõsta näoovaali ka siis kui vananemisilmingud on juba suuremad.