Vähe on naisi, kes on oma kehaga täiesti rahul. Liigsetest sentimeetritest ja tselluliidist vabanemiseks ollakse enne rannahooaeg, puhkusereisi või tähtsat sündmust valmis kõige ekstreemsemateks dieetideks ja eneseületusteks treeningsaalis. Kõik see nõuab aga aega, mida meil paraku napib ning ka tulemused pole alati need, mida oodati. Meil on lahendus: ULTRATONE™ protseduurid on tõhusad ja igale inimesele lähenetakse personaalselt vastavalt sellele, mis muret teeb.

Toonuses lihased on väga olulised kaalu hoidmisel/ langetamisel ja kehakuju vormimisel. Mitmed füsioloogilised muutused leiavad lihases aset treeningu / biostimulatsiooni käigus ja need töötavad edasi ka palju hiljem siis kui aktiivne lihastöö on lõppenud.

ULTRATONE™ kehaprotseduurid ei seisne ainult välise ilu parandamises, vaid nad on ka tervisele kasulikud!

ULTRATONE™ KEHA BIOSTIMULATSIOON

Tihti on üheks naiste suurimaks probleemiks ”ratsapüksid” reie ülaosa külgedel ja vormist väljas reiesiseküljed. Need on ka tselluliidi ladestumise meelispaigad, millest on ainult trenni, dieedi ja kreemidega raske vabaneda – veri ei jõua piisavalt sügavale kudedesse, et ladestunud rasva ja jääkaineid piirkonnast välja viia. Tänu ULTRATONE™ protseduuridele on võimalik vormida lihaseid, mida on tavalise trenniga raske vormi saada. Lisaks efektiivsele lihastreeningule ilma väsimuse ja jääkainete kuhjumiseta (ei mingit lihasvalu), väljutavad ULTRATONE programmides olevad faasid osa lõhustunud rasva jääkainetena organismist välja, teise osa kasutavad ära energiaks lihased.

Tuharavolt annab tuharatele volüümi ja vormikuse. Probleem tekib aga siis, kui tuhara alaosa vajub rippu ja muutub lamedaks. Eriti tihti juhtub see neil, kes võtavad kaalust alla, kuid ei treeni tuharalihaseid. Samuti kaotavad tuharad oma vormi istuva töö ja eluviisiga inimestel. ULTRATONE™ aitab saada vormikad tuharad, vähendada pirnikujulisi puusasid ning tselluliiti.

Biostimulatsioon ei väsita lihast, vaid töötab koos lihasega eesmärgiga vormida, pinguldada ja tõsta ning vabastada samaaegselt kehas endorfiine maksimaalse lõõgastuse tagamiseks. Võimalik on mõjutada korraga mitut erinevat piirkonda, vajadusel eri programmidega – trimmida kõhulihaseid, tõsta tuharaid ning salendada reisi.

ULTRATONE™ on tervislik, efektiivne viis, kuidas oma probleemseid piirkondi mõjutada ilma, et kaoksid kumerused lemmik kehaosadelt! Parimate tulemuste saamiseks soovitame toituda tervislikult ja juua palju vett.

Kõigele lisaks saab lihast biostimulatsioonil suurele aktiivsusele sundida kohe „treeningu“ algusest peale, kuna närvisüsteemi, südame-veresoonkond ja muud süsteemid ei häiri ega piira lihasaktiivsuse intensiivsust nagu näiteks tavatreeningu puhul. See tagab maksimaalselt kiired tulemused!

Tselluliidiravi »

Pärast sünnitust »

ULTRATONE™ ULTRAHELI KAVITATSIOON

Ohutu ultraheli lõhustab rasvarakkude kogumikke ja aitab taastada naha elastsust ning prinkust, mis on eriti oluline tselluliidi ja rasvaladestuste korral.

3MHz ultraheli mõjutab pindmiselt tselluliiti ja noorendab nahka.

1MHz vähendab ohutult sügavamates kihtides ladestunud rasvarakke.

Tulemused:
1. Mõjutatavast piirkonnast rasva ja tselluliidi vähendamine
2. Naha silumine ja hapnikuvoolu stimuleerimine alates naha süvakihtidest (verevarustuse intensiivistumine).
3. Rasvarakkude lõhustamine keskmistes ja sügavates nahakihtides, mis hõlbustab selle kõrvaldamise organismist, annab figuuri korrigeeriva tulemuse ning ümbermõõdu vähenemise.
4. Suurendab fibroplastides elastiini ja kollageeni tootmist, apelsinikoore sarnase efekti vähendamist.

5. Striiade ravi (venitusarmid), naha kvaliteedi parandamine.

NB! Pärast ultraheli kuuri läbimist  toimuvad nahas uuenemis ja tekstuuri paranemisprotsessid veel kuni 1,5 kuud.

 

ULTRATONE DREAMSHAPER™ TALLINNA ESINDUSSALONGIS

B.E.S.T. (Bio Energy Synchronised Technologies) kõrgtehnoloogia näo ja keha noorendamiseks, mis vastab iga kliendi võimalikele keha ja näo noorendamise ilueesmärkidele.

Mitte ükski teine iluhooldus ei ole nii personaliseeritav kogu maailmas kui seda on unikaalne DREAMSHAPER™. Patenteeritud LUMI™ (valgusega ühendatud lihas-närvi impulseerija) transmitterid saadavad impulsid kehasse sujuvalt ja mugavalt pakkudes samaaegselt ka valgus- ja värviteraapiat. Biosagedustel töötav biostimulatsioon muudab kõiki parameetreid vastavalt hoolduse eesmärkidele. Biostimulatsioon ei väsita lihast, vaid töötab koos lihasega eesmärgiga vormida, pinguldada ja tõsta ning vabastada samaaegselt kehas endorfiine maksimaalse lõõgastuse tagamiseks. Keha ja nägu on hoolitsuse ajal ümbritsetud õrnalt muutuva valgusega (helioteraapia), mis rahustab, annab jõudu ja vähendab stressi ning tekitab üldise lõõgastunud enesetunde ja aitab suurendada hoolduse toimet.

MINIMAALSE AJAGA MAKSIMAALSED TULEMUSED- samaaegselt on võimalik biostimulatsiooniga vähendada ümbermõõtusid kõhul ja reitele teha tselluliidiravi või korrigeerida figuuri ja siluda ultraheliga kortsukesi või näiteks teha põskedele intensiivset liftingut ja siluda kaelal ning otsmikul hoopis nahka.

DREAMSHAPER™ - üle 250 000 erineva kombineeritud hoolduse võimaluse, mis võtab arvesse kliendi vanust, sugu (füsioloogiline erinevus naise ja mehe vahel), kaalu, kehatüüpi, liikumisaktiivsust. Näohoolduste puhul lisaks näonaha tüüpi, värvust ja näokuju.

Vali maksimaalselt 5 ilueesmärki ja DREAMSHAPER™ tarkvara koostab täpselt Sulle vajaliku programmi ning annab soovitusi kui palju teha ultraheli, mikrovoolusid lisaks, et saavutada maksimaalne tulemus.

KEHA 

 1. ümbermõõtude vähendamine (inchloss & tightening)
 2. rasvkoe vähendamine (fat reduction)
 3. tselluliidi vähendamine (anti-cellulite)
 4. kaalu langetamine (weight loss)
 5. keha vormimine & tõstmine (shaping & lifting)
 6. toonuse tõstmine (toning)
 7. pinguldamine (firming)
 8. tugevdamine (strengthening)
 9. fitness (fitness)
 10. lihasmassi kasvatamine (body building)
 11. jääkainete väljutamine (detox)
 12. stressimaandamine (anti stress)
 13. heaolu ja lõõgastumine (well being & relaxation)
 14. vereringe parandamine (circulation & improvement)
 15. naha noorendamine (skin rejuvenation)

VASTUNÄIDUSTUSED

- Südamestimulaator

- Epilepsia

- Pahaloomulised kasvajad

- Tuberkuloos

- Hemofiilia

Broneeri aeg siit