et ru 

Ikka ilusti rajal :)

Nii – vahepeal on palju toimunud, mille püüangi siinjuures kokku võtta.
Tööd on palju ja tegemist-toimetamist käed-jalad tööd täis! Aga endiselt hea kasvõi tunnikene enda jaoks võtta ja lasta lihased tööle ise pikutades! Ikkagi puhkus ja trenn ühes!
Eelmisel nädalal tõin tagasi oma elurütmi ujumise (1km) ja kõndimise 1h nendele päevadele , kui ma Ultratone´ is ei käi. Ultratone´i tegime 3 korda nädalas ja lisaks siis Ultraheli kavitastioon 10min, mis on nii mõnus soojendav.
Toitumist hakkasin jällegi üles kirjutama, sest konsulteerides toitumisspetsialistiga vahepeal tundus,et söön endiselt liiga vähe. Piirasin ka õhtust vedeliku joomist. Mul nimelt oli pidevalt see komme, et kui päeval polnud niivõrd aega rõhku panna vee joomisele, siis õhtul oli nii hea 1,5l sidrunivett alla kulistada – kasvõi söögiisu peletamiseks. Kuid Monica, toitumisspetsialist, ütles, et see pole jällegi õige, kuna organism peab palju öösel siis tööd tegema.
Mis siis tulemuseks ka on – tahaksite te ju kohe küsida …:)

Tulemus on kahe kuuga 5kg!!!!!! See on ju super!

Olen ise väga rahul ja see ongi ju põhiline! Mis on veel muutunud- muutunud on mu keha, mu riidenumber ja mu enesetunne! Millest olen ilma jäänud – mitte milleski, mis oleks mulle kasulik.
Jätkame sama rütmiga, ning sihime ja rihime edasi tähtede poole ja detsembri lõpuks kokku -10kg on vägagi käega katsutav.

Stressi tulemus ….

Sel nädalal pole kahjuks käinud Ultratone´is kuna jäin haigeks. Söömisega on olnud nii, et pole aega olnud lihtsalt süüa…. Sel puhul ei ole ka kaalunud…kuigi tunnen ennast ikkagi kergemalt, ja püksid istuvad paremini kui kunagi varem :)

Eelneval nädalavahetusel olin kõik päevad IluSõnumil tööl ning enne seda oli tohutult kiire ettevalmistamisega.  Meil läks tööalaselt  väga hästi ja jube kiire oli– see tähendab, et paraku polnud aega nii korralikult süüa nagu tavaliselt (koos vahepaladega) ning juua piisavalt vett. Ja see muidugi üks haiguse allikaid!

Tõesti, mida rohkem enda eest hoolitsed, seda rohkem hakkab keha märku andma kui midagi on korrast ära. Näiteks stress…oehh… see pole minu jaoks :)

Nädalavahetusel tööl olles messil,  sõingi ainult püreesuppe- näiteks spinatisuppi ja kõrvitsasuppi. Võib öelda, et need ongi ühed lemmikud nüüd.  See tähendab, et kõik , mis sai siiski suhu pistetud, oli vähemalt tervislik…Kui oled kümme tundi seisnud , siis ei taha ka õhtul jalutama või kuhugi trennisaali minna. Ka rahvamassid võtavad tohutult energiat – seega ei saanud ka füüsilisega tegeleda…
Ja selle tulemusena :D …..esmaspäeval tundsin, nagu oleksin jäänud trammi alla ja tänu pingelangusele tuligi haigus – nohu, köha, hääl ära jne. Seega otsustasin aja maha võtta ja alustada uuest nädalast puhanuna uuesti . Ka Ultratone´i tüdrukud kinnitasid ,  et ma lihtsalt puhkaks ja jooks rohkelt vedelikke…. Loodan, et järgmisel nädalal jälle jalul ja hea olla  :) Praegu hakkab eluvaim vaikselt tagasitulema juba!

Juba oktoober ….

Oktoober on alanud väga töiselt ehk tunnen nüüd just igatsust rahulikumast tempost, mil saaksin rohkem keskenduda vajalikele asjadele nagu vee joomine, jalutamine ja kodus ettevalmistatud toitud. Tunnen, et keha ja organism on läinud harjumustega kaasa ning lausa annab märku suure januga, kui piisavalt vett ei joo. Varem võisin ma ainult tass hommikukohvi ja klaasi mahlaga päevas piirduda.

Kui on tööd ülepea juba, siis ei jõua ujuma, jalutama ja panustad pigem Ultratone´i , tervislikku toitumisse ja unele. Samas on jällegi see kiire tempo hea, et kui oled plaani võtnud tulla kaks korda nädalas Ultratone´i, siis Sa ka võtad endale selle plaani ja teed selle ära. Kuna ka ise näen, kuidas see on tõhusalt mõjunud näiteks reitele ja keha üldisele kergusele, siis sinna minek on lihtsalt lust. Samal ajal kui keha trenni teeb vabastab ta ka heaoluhormoone :) :)

Veel, mida ma tähele panen just viimasel ajal on see, et sa võid samal ajal kui programm su keha trimmib, tegeleda kõigi tööasjadega kui vaja. Saad e-meile saata, telefoniga asju ajada ning sa justkui polekski salongis.

Sel nädalal oli au Hooaja filmimisest osa saada, kus rääkisin ka mina Ultratone´i efektiivsusest ja programmist , mida teen. Niiet kui soovite, saab sel laupäeval kell 10.00 juba kõigest lähemalt kuulda- näha.

Kaaluda ja mõõta kahjuks sel nädalal ei saa, sest „kolisin“ täna ajutiselt Eesti Näitustesse Ilu Sõnumile. Seega võin lihtsalt loota, et saan iga kahe tunni tagant miskit hamba alla pista, piisavalt vett juua, boksis seistes 9 tundi võtma nagu treeningut ning järgmisel nädalal jällegi kaalukene mulle naerataks…