Maksimaalne kehahooldus Sinu kodus

Stardikomplekti kuulub: 

 • Ultratone Futura seade
 • Kuus erinevat programmi:
 • 1. Salenemine
 • 2. Tselluliidivastane
 • 3. Kõht & talje
 • 4. Tuharad & reied
 • 5. Vaagnapõhi & sünnitusjärgne
 • 6. Büsti & käelihaste tõstmine ja toniseerimine
 • Isekleepuvad kehaelektroodid (20tk)
 • Nahast kandekott
 • Põhjalik kasutusjuhend
 • Garantii 2a

Komplekti hind 599 eurot

Isekleepuvad elektroodid 8 tk 29.90€, 20tk (elektroodi hind vaid 2.49 eur) 49.90€

 

ULTRATONE™ töötas välja maailma esimese patareil töötava lihasstimulaatori 1960.a. ja on sellest ajast täiustanud pidevalt nii tehnoloogiat kui ka seadmeid pakkudes kõige kvaliteetsemaid tooteid ning tõhusamaid protseduure.

KUIDAS ULTRATONE™ FUTURA Body & Cellulite TÖÖTAB

Paljusid keha funktsioone kontrollivad närviimpulsid.ULTRATONE™ Futura töö põhineb iga sellise impulsi jäljendamisel, et saavutada mitmeid erinevaid tulemusi, nagu salenemine, lihaste toniseerimine ja treenimine, tselluliidi vähendamine, näo pinguldamine jpm. Iga kassetil olev Futura programm saadab välja kindla järjestusega signaale, mis sobivad just valitud protseduuri jaoks. Treenides põhjustavad keha loomulikud impulsid teie lihaste kokkutõmbeid ja lõdvestumist. ULTRATONE™ Futura jäljendab neid loomulikke impulsse, pannes lihased regulaarselt kokku tõmbuma ja lõdvestuma. See sarnaneb tavalisele treeningule, kuid risk ülepingutamiseks või väsimuse tekkeks on tunduvalt väiksem.

30 ERINEVAT BIOSTIMULATSIOONI IMPULSSI
Erinevalt tavalistest seadmetest, mis pakuvad vaid ühte monotoonselt korduvat signaali, on igal Futura programmil kindla järjestusega biostimulatsiooni impulsid, mis vastavad täpselt teie vajadustele: 1) soojendus, 2) mikrotsirkulatsioon, 3) venoosne tsirkulatsioon, 4) oksügenisatsioon, 5) kapillarisatsioon, 6) epidermaalne, 7) biodermaalne, 8.) lümfaatiline, 9) toksiinide drenaaž, 10) noorendamine, 11) taastamine, 12) tselluliidivastane, 13) elektrolipolüüs, 14) rasva vähendamine, 15) toniseerimine, 16) trimmimine, 17) pinguldamine, 18) tõstmine, 19) tugevdamine, 20) lihastreening, 21) treenimine, 22) vormimine, 23) kestvus, 24) vastupidavus, 25) taastumine, 26) kollagenaas, 27) TENS, 28) endorfiin, 29) massaaž, 30) lõdvestus.

Need järjestikused faasid reprodutseerivad keha loomulike funktsioonide erinevaid impulsse, kuna pakuvad pidevalt muutuvaid, erinevate laiuste, sageduste, ajastuse ja intensiivsusega impulsside mustreid, mis tagavad teie keha ja näo vajadustest lähtuvalt kõige efektiivsema hoolduse. Loomuliku neuroloogilise tegevuse imiteerimiseks on ULTRATONE™ Futura seadmes kasutusele võetud mikroprotsessoriga kontrollitavad programmid, mis automaatselt varieeruvad ning läbivad iga programmi raames erinevaid seadistusi. Sarnaselt tavalisele treeningule kuulub programmi ka soojendus- ja lõdvestusrežiim, mis tagab täieliku lõdvestumise pärast igat Futura protseduuri. Ühendage need lihtsad protseduurid tervisliku toitumisega ja saavutate parima võimaliku tulemuse.

Sõltumatute kvaliteedistandardite heakskiit
ULTRATONE FUTURA seadmed on läbinud ranged kontrollid ning on tõendatud, et need vastavad ühele maailma tunnustatuimale meditsiinilist heakskiitu andvale standardile: nõukogu direktiiv 93/94 „Meditsiinilised seadmed”, EN60601-1:1990, „Elektrilised meditsiinilised seadmed”, IEC 601-2-10:1987, „Närvi- ja lihasestimulaatorite turvalisus”, ja BS EN60601-1-2:1993, „Elektromagnetiline ühilduvus”.

Nagu kõik ULTRATONE™seadmed on ka see hoolikalt välja töötatud, et tagada kasutaja ohutus ja mugavus.
Teatud meditsiiniliste probleemide korral ei tohi ULTRATONE™ Futurat kasutada. Palun tutvuge allpool toodud vastunäidustustega. Need kehtivad kõikide programmide puhul.

ULTRATONE™ protseduurid sobivad enamikule tervetele inimestele, kuid seadet ei tohiks kasutada, kui kahtlustatakse epilepsiat või kui see on diagnoositud. Samuti ei tohi seadet kasutada südamestimulaatorite olemasolul või kui esineb diagnoosimata valu. Kõhu piirkonnas ja alaseljal ei tohi seadet kasutada alates 6. rasedusnädalast.

Järgmistel juhtudel võib ULTRATONE™ kasutada ainult meditsiinilise järelvalve all: kui kahtlustatakse südameprobleeme või kui vastav diagnoos on juba määratud; kui kahtlustatakse närvikudede haigusi või kui vastav diagnoos on juba määratud; kui lihaste kokkutõmbed võivad häirida paranemisprotsessi; hiljutise operatsiooni järel; ägeda trauma või luumurru järel; piirkondades, kus puudub normaalne tundlikkus; kui tavalisi kehalisi harjutusi ei soovitata; stimuleerimiseks vähikollete piirkonnas, nakatunud piirkondadel või nahalöövete (nt flebiit, tromboflebiit, veenilaiendid jne) korral; noortel, kes pole veel puberteediikka jõudnud. Arvestada tuleb mehaanilist liikumisvahemikku ning seadet ei tohi kasutada autoga sõites, masinaid kasutades või muude tegevuste käigus, kus tahtmatud lihaste kokkutõmbed võivad ohtlikud olla.

HOIATUSED
Kasutada tuleb ainult ULTRATONE™ poolt soovitatud elektroode.
Kasutada ainult vastavalt kasutusjuhendile.
Südamehaiguste esinemise korral ei tohi stimulatsiooni läbi viia rinna piirkonnas.
Mõnedel inimestel võib esineda nahaärritust või tundlikkust. Seda saab enamasti vähendada muutes elektroodide asukohta või vahetades elektroodide tüüpi.
TENS surub maha valutunde, mis muul juhul oleks kaitsemehhanismiks, ning ei ole ravim.
Seadet ei tohi kasutada 1 meetri raadiuses suurtes kogustes energiat kiirgavatest seadmetest, nagu lühilaineteraapia seadmed. Teatud elektromagnetilistes tingimustes, näiteks mobiiltelefonidele väga lähedal olles, võib ULTRATONE™Futura lülituda ümber turvarežiimile. Sellisel juhul muutke seadme asukohta, lülitage seade välja ning taaskäivitage nagu tavaliselt.
Seadet ei tohi kehaga ühendada kõrgsageduslike seadmete ja elektroonilise seire seadmete lähedal.
Toiteadapter, mis pole heaks kiidetud, võib olla kasutajale ohtlik.

Täpsem info ULTRATONE™ Futura seadme kohta: info@ultratone.ee.

Tule ja veendu, et ULTRATONE™ pakub kõige kvaliteetsemaid ja tõhusamaid koduseadmeid!

Broneeri aeg tasuta presentatsiooniks tel. 53 007 773 või info@ultratone.ee

Ultratone esindussalong Hotell Euroopas, Paadi 5, Tallinn

 

TELLIMISVORM
Nimi:
Telefoninumber:
Aadress:
E-mail:
Koduseade:
Soovin:
Lisainfo: