KLIENDID

MEEDIA

Ultratone on minu personaaltreener!:)

Tervis ja liikumine on minu elus alati tähtsal  kohal olnud. Vormis püsimine on mulle oluline ka lavatöö tõttu.
Esinedes soovin keskenduda ainult oma loomingule, et aga prožektorite valguses olla täiesti enesekindel, tuleb loomulikult kasuks teadmine, et esteetilises mõttes on minuga kõik kõige paremas korras:)
Selles osas vajame vahel abimeest, kes tuleks meile sobival ajal, töötaks meiega kiiresti ning tõhusalt. Ultratone on minu personaaltreener!:) Mulle meeldib, et protseduur on lõbus, rutiinivaba ja mis kõige tähtsam – turvaline! Tegelgu sellega kasvõi iga päev. Nalja saab ja ilusaks ka;)!“

Lauljatar ja laulukirjutaja, Ithaka Maria

 

Mu reied on oluliselt paremas vormis, kaotasin kehalt 18cm ja 3,6kg

Kristi Lumera (26a.) otsustas muuta oma elu ning alandada kaal 90 kg-lt 65-le. Kristi uuele elule aitasid kaasa personaaltreeneri koostatud treeningplaan, toitumise jälgimine ning Ultratone protseduurid.

Kristi: “Minu viimaseid kaotatud kilosid mõjutas tublisti Ultratone, mille lokaalse salenemise protseduuri 12. korral omal nahal tunda sain. Meenutan pisut ja jõuan selleni, et eelnevalt olin vaid põgusalt Ultratone´i kohta infot saanud, kuid ka see napp sõnum oli positiivne ning lootust andev, et minu probleemsed piirkonnad, mida treeningutega on raske mõjutada, saavad selle abil paremasse vormi.

Esimene kord (juuni lõpus) protseduurile minnes kaaluti mind- kaal näitas siis 69,8 kg ja mõõdeti piirkonnad, mida Ultratone´iga treenima ja trimmima hakatakse, et oleks mida pärast võrrelda. Kui numbrid said paberile, siis võis teine oluline etapp alata- protseduur ise! Eks ma hindasin visuaalselt ümbritsevat ja proovisin kujutleda, mida üks või teine asi tegema hakkab. See oli ärevust tekitav! Mõelge ise- paljude juhtmetega klemmid, mis tegelikult on siis elektroodid, kleebiti mu keha külge.

Minu kehatüübi puhul on peamiseks probleemseks piirkonnaks tuharad ja reied ning just nendele kehaosadele otsustas, teadmistest pakatav ja särasilmne füsioterapeut Helle, panna elektroodid. Põhimõtteliselt algas sellega nende lihasgruppide jaoks treening, sest 60 min kestva seansi jooksul töötab lihas 900 korda. Jah, see kõik oli küll harjumatu, sest mu keha ei olnud midagi sellist varem tunda saanud- veider toksimine, siis torkimine, silitamine jne. See kõik aga oli tore ning muutus järjest talutavamaks ning lausa motiveerivamaks kui reitele ja tuharatele ilmusid esimesed muutused, mis olid lausa silmaga märgatavad.

Sedagi, et samal ajal, kui Ultratone protseduure võtsin (12x), jätkasin tavapäraseid treeninguid ja sõin nii nagu ikka. Küll aga hoidsin meeles ja planeerisin oma toidukordi selliselt, et Ultratone´i eel ja järgselt ma ei sööks vaid hoopis jooks rohkelt, et kehast jääkaineid väljutada. Jällegi, ei midagi võimatut!

Igatahes pole ju paha kaotada igast mõõdetud kohast keskmiselt 3 cm, langetada rasvaprotsenti ja saada kaalule endise 69,8 kg asemele 66,2 kg. Loomulikult olen ma saavutatud tulemustega rahul, sest no tõesti, mu reied on oluliselt paremas vormis!” Fotod Kaspar Saaremets

Kaal juuni 2011 lõpus 69,8 kg ja augusti alguses 66,2 kg. Kaotatud kokku 18 cm

Olen Ultratone spordiprogrammide tõeline fänn!

Mina leidsin tee Ultratone juurde enne oma viimast võistlusperioodi. Tunnistan, et käisin sellistest “imemasinatest” alati kaarega mööda. Olen igasuguste protseduuride suhtes umbusklik. Kui mu hea sõbranna soovitas proovida spetsiaalseid spordiprogramme, olin esialgu ikkagi skeptiline. Kuna mu kliendid on Ultratone kohta küsinud, siis otsustasin ise ikkagi ise järgi uurida, kuidas see kõik toimib. Konsultatsioonil sain põhjaliku ülevaate spordiprogrammidest. Selgitus oli väga veenev ja minu skeptilisuse pilved hakkasid hajuma. Esimene protseduur oli päris huvitav ja harjumatu. Lihased töötasid ilma, et ise neid otseselt liigutaksin. Kui peale protseduuri paar tundi hiljem trenni läksin tundsin kuidas kogu keha oli juba soe. Tundsin treenides iga lihast hoopis paremini. Keha oli juba valmis trenniks. Peale esimest protseduuri jäid mõned kohad isegi kangeks nagu suure koormusega treenides, taastusid aga koheselt. Samuti proovisin ära massaazi programmi, mis oli eriti lõõgastav pärast rasket trenninädalat. Ultratone abil andsin koos trennide ja dieediga oma võistlusvormile viimase lihvi. Olen Ultratone spordiprogrammide tõeline fänn!!

Egle Eller-Nabi, rühmatreener Sparta spordiklubis

 

Trenn horisontaalis!

Lähen Ultratone´i kui lebosse ning keegi teeb minu eest intensiivse trenni ära. Tulemust nägin juba pärast teist korda!

Ženja Fokin, stilist

 

 

 

Kaotasin kiirsalenemise programmiga kogu kehalt 9 cm ja 800 g! Uskumatu- tunni ajaga!

Kuulsin Ultratone’ist esimest korda paar nädalat tagasi ühe tuttava tuttava käest, kes kirjeldas protseduuri suure õhinusega (tema valik oli kiirsalenemine, mille käigus kaotas oma kehalt 6 cm). Kuna olen suhteliselt ebausklik selliste asjade suhtes, ei tahtnud kohe ta juttu uskuda, aga väike uudishimupisik oli juba tekkinud. Olin muidugi kohe nõus proovima, sest selline lihtne võimalus, et ei pea hullu trenni tegema ega mitu nädalat oma söömist jälgima enne pidu, on vägagi teretulnud. Arvestades, et olen veel ka kahe väikse lapse ema ning pole siiani suutnud kaotada oma “beebikilosid” . No ja suur trennifänn ma just ka pole.

Seadsingi sammud Ultratone salongi. Terapeut oli väga sõbralik ja seletas põhjalikult, mida tegema hakkame. Või siis noh, mida masin tegema hakkab. Kui programm tööle hakkas, oli algul veidi veider tunne- keegi nagu kisuks, tiriks, tõmbaks ja torgiks õrnalt. Mida aeg edasi, seda enam hakkasin sellega harjuma.Vahepeal oli täpselt selline tunne, nagu oleksin jälle rase ja laps liigutab kõhtu ja ma ise ei tee selleks mitte midagi. Minu jaoks käis protsess väga kiiresti. Tulemused olid üllatavad, peeglist vaadates oli isegi silmaga näha, et olin pisut trimmim. Lõpptulemus oli see, et olin kiirsalenemise programmiga kaotanud kogu kehalt 9 cm ja kaalus 800 g! Uskumatu! Tunni ajaga! Ja põhimõtteliselt pikutades ja juttu rääkides. Ma räägin küll palju, aga kindlasti mitte nii palju, et tunni ajaga selliseid tulemusi saada. Super. Muidugi tean, et see tunniajane protseduur on effekthooldus, mis sobib nt enne mõnda olulist sündmust, aga püsivateks tulemusteks ja beebikilode kaotamiseks pean ikkagi intensiivkuuri läbima. (Foto: Meelis Tomson)

Brit Pannel (32 a), 4a ja 1,5a lapse ema

Parim iluprotseduur, mis Sulle on tehtud?

Kehahooldustest on eredalt meeles Ultratone´i hooldus, mille tagajärjel kadusid sentimeetrid silmnähtavalt. (Buduaar Shopping suvi 2011)

Marre Naissoo, Max Factori jumestuskunstnik

 

 

 

Tulemusi näeb juba pärast esimest korda

Inna: „Ma olin Ultratonest kuulnud ainult kiidusõnu, aga nagu ikka, pidin kõik oma nahal järele proovima, et siis asja headuses veenduda. Helistasin detsembri alguses Ultratone esindusse ja panin esimese protseduuriaja kinni. Koos terapeudiga valisime välja minu kõige probleemsemad kehapiirkonnad: kõht, reied ja käed. Alguses tekitas kõhedust, et kehale kinnitati 20 elektroodi (nii palju juhtmeid), mis andsid impulsse ja panid lihased tahtele allumatult tööle. Mina aga pikutasin ning tunnetasin kehas veidraid võnkeid, toksimisi ning nägin oma silmaga, kuidas mu lihased trenni tegid.

Nii kui protseduur lõppenud oli, jooksin kiiresti WC-sse. Kuna see protseduur paneb kehas kõik jääkained ning rasvad liikuma (aitab paremini rasva lõhustada), siis kiirenes ka ainevahetus. Enne ja pärast protseduuri ei tohtinud süüa ning samal päeval pidi palju vedelikku tarbima. Mõne inimese jaoks on see nagu trenni eest, 60 minuti jooksul töötavad lihased lausa 900 korda.

Järgnevatel protseduuridel tegeles minuga võluv ning kaunis Kaisa Oja, kellega vesteldes sain teada, et ka tema oli alguses veidi skeptiline, et see pole ju ometigi võimalik, et sina lamad ja samal ajal teevad lihased trenni. Aga enda peal järele proovides hakkas ta sellesse protseduuri uskuma, kuna tulemusi näeb juba pärast esimest korda.

Iga korraga muutus protseduur nauditavamaks ning püüdsin endast alati maksimumi anda. Minu eesmärk sinna minnes oligi eelkõige trimmida oma “vanaema” käevarsi, kõhtu ja jalgu. Boonuseks sain veel lahti 30cm kogu keha pealt ja minu kehakontuurid muutusid silmnähtavalt. See oli minu jaoks super tulemus. Eks oma osa oli ka toitumisel ja trennil, kuid Ultratone oli nagu kirss tordil.“ Foto Kaspar Saaremets

Mariana (25.a.) 6 kuud 2x nädalas Ultratone protseduure