Kõikidel Ultratone näohooldustel kasutame kvaliteetseid kosmeetikatooteid (Mary Cohr, Algoane), mis sisaldavad puhtaid taimseid aktiivaineid, ei sisalda parabeene, GMO-d, mineraalõli ja tooteid ei ole testitud loomade peal.

ILU ILMA SÜSTIDE JA KIRURGILISE SEKKUMISETA!

Vananemisilmingud on eelkõige märgatavad nahal teatud struktuuriliste muutustega- nahk muutub kuivemaks ja õhemaks, elastsus ja miimiliste lihaste toonus langevad, tekivad kortsud ning nahale võivad ilmuda kuperoosa ja pigmendilaigud. Vanuse ja gravitatsiooni mõjul hakkavad näolihased järk-järgult lõtvuma. Kuna näolihased kinnituvad otse nahale, siis näolihaste lõtvumise tulemusena lõtvub ka nahk ja võivad tekkida silma alla kotikesed, topeltlõug, näojooned muutuvad raskemaks ja halvemini määratletavaks. Nägu tundub vana mitte niivõrd kortsude, vaid toonuse kaotanud näolihaste tõttu. Kuigi vananemine on normaalne füsioloogiline protsess, soovivad paljud naised ka veidi vanemas eas säilitada noorusliku välimuse. Kosmeetiliste protseduuridega on soovituslik alustada juba ennetavalt, esimeste vananemisilmingute tekkimisel.

ULTRATONE™ on tervislik viis, kuidas pinguldada ja tõsta oma näolihaseid ja – nahka ning nn peatada aega ilma radikaalse sekkumiseta.

Neuroteadlane Gerta Vrbova: ”Võrreldes ilukirurgiaga on ULTRATONE™ protseduurid palju ohutum ja tervislikum viis, et parandada oma keha väljanägemist ning teha loomulikku facelifti.”

ULTRATONE™ ULTRAHELI

Nooruslikum ja säravam nahk juba peale esimest hooldust!  

Elustab, toidab, pinguldab ja trimmib nahka.

- Vananemisvastase toimega, ideaalne kortsude vähendamiseks (suureneb fibroplastide proteiinide süntees ja kollageeni produktsioon).

- Põletikuvastase toimega, vähendab põletikuliste kollete teket, parandab aknelist nahka ja pehmendab armkude (muudab rakusisese kaltsiumi taset= põletikuvastane ja regeneratiivne toime).

- Vastavalt näonaha vajadustele valitakse sobiv seerumgeel, mille aktiivained viiakse ultraheli abil sügavamale nahka, garanteerides tulemused rakutasandil!

Hooldust on soovituslik teha intensiivkuurina 1-2x nädalas või igakuise hooldusena. Nähtavad tulemused juba pärast esimest hooldust!

UUDIS! PÄIKESEHOOLDUS- pärast päevitamist on oluline taastada naha niiskussisaldus, et naha kuivusest tingituna ei süveneks vananemismärgid (jooned, kortsukesed).  Hooldus aitab ka pikendada jumet.

EKSPRESSHOOLDUS 30 min 30 eur

LUX HOOLDUS 50 min 45 eur

 

ULTRATONE™ MIKROVOOLUD

Pinguldav hooldus silmaümbrusele 

Unikaalne Ultracell nahka noorendav signaal suurendab aktiivainete imendumist, parandab vereringet ja vähendab tumedaid silmaaluseid. Suurepärane rahustav hoolitsus, mis pinguldab kergelt nahka, et vähendada kortsukesi, peeneid jooni.

Ideaalne valik juba siis kui Sind häirivad esimesed kortsukesed silmaümbruses. NB! Sõltuvalt geenidest, nahatüübist ja keskkonnamõjudest (päikesekiirgus) võivad esimesed kortsud tekkida juba 20ndates eluaastates. Sellisel juhul ei pea noore ea tõttu ootama probleemi süvenemist, vaid tasub tegutseda kohe.

Nähtavad tulemused juba pärast esimest hooldust!

EKSPRESSHOOLDUS 30 min 30 eur

LUX HOOLDUS 50 min 45 eur

 

ULTRATONE™ BIOSTIMULATSIOON

Näolihaseid ja – nahka pinguldav hooldus (facelift). Ilukirurgia alternatiiv!

Kiire ja tõhus treening näolihastele – näojooned muutuvad järk-järgult nooruslikumaks, lõuajoon teravneb, lõtvunud nahk ja lihased saavad tagasi oma toonuse, samuti vähenevad kortsud. Ainus meetod, millega on võimalik töödelda korraga kõiki näolihaseid!!

Madalsageduslikke ULTRATONE™ Ultrawave bioimpulsse kasutatakse maailmas laialdaselt tervislikuks ja mugavaks Faceliftiks.

+ Ei traumeeri kudesid ning aitab nahakihte noorendada, stimuleerib kollageeni ja elastiini sünteesi, puhastab naha-aluskudet, toniseerib lõtvunud nahka ja pinguldab lihaseid.

+ Teadusuuringutega on tõestatud, et ULTRATONE™ impulsid kiirendavad tunduvalt rakkude uuenemist. ULTRATONE™ facelift aitab aeglustada vananemisprotsesse ning annab näole noorusliku ja terve välimuse.

+ Vastupidiselt näolihaste harjutustele ei süvenda ULTRATONE™ biostimulatsioon miimikakortsusid.

+ Biostimulatsiooni programm koostatakse vastavalt individuaalsetele vajadustele, arvestades ka kliendi sugu, vanust, näokuju, näonahatüüpi.

+ ULTRATONE™ süsteemi biostimulatsioon on hetkel Eestis kõige uuem ja turvalisem.

+ Hooldusel kasutatava voolu intensiivsust saab reguleerida vastavalt kliendi tundlikkusele.

+ Sobib kõikidele nahatüüpidele ning omab pinguldavat toimet, soovitavalt alates 30-ndast eluaastast igakuise hooldusena. Silmnähtavate vananemisilmingute puhul soovitame intensiivkuuri 1-2x nädalas.

Kas Sa teadsid? ULTRATONE™ biostimulatsiooni kasutatakse väga efektiivselt ka näonärvi halvatusest ehk Belli paralüüsist taastumisel.

Nähtavad tulemused juba pärast esimest hooldust!

VÄÄRTUSLIKU AJA KOKKUHOID- näo biostimulatsiooni on võimalik nautida samaaegselt kehahooldusega!

10 AASTAT NOOREMAKS

Alates 45.eluaastast soovitame komplekset näohooldust, kus kombineerime parimate tulemuste saamiseks ULTRATONE™ biostimulatsiooni, ultraheli ja mikrovoolusid!

EKSPRESSHOOLDUS 30 min 35 eur

LUX HOOLDUS 60 min 50 eur

KEHA JA NÄO BIOSTIMULATSIOON 45 min 52 eur

NB! Väljatoodud hinnad võivad esindustes veidi erineda.

 

VASTUNÄIDUSTUSED

- Südamestimulaator, epilepsia, pahaloomulised kasvajad

- Kontaktdermatiit

- Kilpnäärme haigused

- Botox süstid, silikoonimplantaadid (elektroode ei asetata)

Broneeri aeg siit

KLIENTIDE KOGEMUSED

Kindlalt minu edaspidine salarelv gravitatsioonivastases võitluses.

Karin (43): Kuna olin käinud Ultratone’i salongis varem tselluliidiravi tegemas ja seal väga häid tulemusi saavutanud ning teades, et Hellel on taskus ka terviseteaduste magistri kraad, oli uue näoaparaadi katsetamiseks vajalik usaldus olemas. Kuigi mu nahk on pealtpoolt heas seisus, näolihaste lõtvumist ja gravitatsiooni juba kreemidega ei peata. Pärast meigieemaldust ja koorivat maski kinnitas Helle mu näole väikesed elektroodid, mis järgisid nahaaluseid lihaseid ning mida õrn biostimulatsioon hakkas kokku tõmbama ja lõdvestama. Tunne oli ühtaegu naljakas ja meeldiv. Esialgne kartus, et näole antakse särtsuvat elektrit, mis silmist sädemeid lööb, tundus nüüd kohatu. Samal ajal otsmikule tehtav aktiivseerumiga ultrahelimassaaž oli aga niivõrd lõõgastav, et isegi mu lõputud küsimused said otsa ja uni tikkus peale. Lõpetuseks kanti nahale veel värskendav geelmask. Nahk tundus olevat paremas toonuses juba pärast esimest protseduuri, kuid pärast teist ja kolmandat korda oli tulemus juba silmanähtav! (ajakiri Mari testis vananemisvastaseid masinhooldusi, märts 2014)