Rasedus ja sünnitusjärgne periood toob endaga kaasa ka kehavormide muutuse, sageli on endise figuuri saavutamine üpris keeruline. Sünnitusjärgselt on ULTRATONE kõige kiirem viis taas vormi saada. Spetsiaalselt värsketele emadele mõeldud ULTRATONE programm vähendab kõhult sentimeetreid, pinguldab nahka (sh ultraheli silub venitusarme), vähendab tselluliiti, tugevdab lihaseid (sh vaagnapõhjalihaseid) ning eemaldab kehast jääkaineid ja ultraheli poolt lõhustatud rasva jääkainetena.

Sinu peamine mure on reied ja tuharad? Protseduuridele võid tulla kasvõi kohe pärast sünnitust. Imetamine ei ole vastunäidustatud.

Sinu suurim mure on kõht? Naisi, kellel on kõhul rasvapadjand ja/või venitusarmid, ootame ultraheli + biostimulatsiooni protseduuridele alates 6 kuud pärast sünnitust ja kui enam ei imeta. Ultraheli aitab venitusarme väga efektiivselt siluda ja rasvarakke lõhustada, biostimulatsioon pinguldab nahka, tugevdab lihaseid, eemaldab jääkained ja lõhustunud rasva ning vähendab tselluliiti.

Kui Sa soovid lihtsalt trimmida oma keha (ilma kõhu ultrahelita), siis ootame Sind kui oled sünnitusjärgses kontrollis käinud (ei esine vereeritust).

Keisrilõikest peab olema möödas 4 kuud.