Miks on ULTRATONE™ parim investeering?
ULTRATONE™ on maailma mainekaim ning väga nõutud elektroteraapia bränd Inglismaalt, millega on võimalik vormida keha probleemseid piirkondi ja leevendada aja märke näos.

ULTRATONE™ on esindatud enam kui 80. erinevas riigis üle maailma. 2006.a. alates pakume Eestis hubastes salongides väga laia valikut ULTRATONE™ hooldusi nii naistele kui meestele. Kõige populaarsemad hooldused on tselluliidiravi, lokaalne salenemine, lõtvunud naha pinguldamine, tuharate tõstmine, näojoonte pinguldamine, kortsude silumine, armiravi jpms.

Maailmas ainulaadne mitmefaasiline lihasstimulatsioon. Erinevalt tavalistest lihasstimulaatoritest, mis peamiselt pakuvad ühesugust (monofaasilist) impulsitüüpi, vahelduvad igal ULTRATONE™ biostimulatsiooni programmil impulsilained, et pakkuda kõige efektiivsemat protseduuri keha ja näo muutmiseks. Tänu sellele aktiveerub koheselt lisaks lihaskoele ka rasvkude, lümfi- ja vereringesüsteem.

  • ULTRATONE™ protseduurid ja tehnoloogia vastavad USA Toidu-ja Ravimiameti ehk FDA (U.S. Food and Drug Administration) ülikarmidele nõuetele. FDA heakskiitu ei oma paljud Eestis kasutusel olevad iluseadmed. ULTRATONE™- tervislik ja efektiivne!
  • 49a teaduslikke uuringuid. ULTRATONE™ meeskonnal on pikim kogemus elektristimulatsiooni valdkonnas maailmas ja seetõttu valmistavad nad kõige usaldusväärsemaid ja tõhusamaid programme ning tooteid selles valdkonnas. Koostöö London University Medical College teadlastega.
  • Garantii. Müügijärgne hooldus ja teenindus. Garantii ULTRATONE™ seadmetele on 5 aastat.
  • Pikaajaline investeering. ULTRATONE™ omab kõrget reputatsiooni maailmas tootes kvaliteetseid ja usaldusväärseid seadmeid, millel on pikk eluiga ning rikete % väga madal. 20.a. tagasi toodetud Ultratone seadmed töötavad ka praegu väga hästi.
  • Koolitus. ULTRATONE™seadme ostuga kaasneb terapeutide treening, mis hõlmab süsteemi teooria mõistmist ja praktilist koolitust. ULTRATONE™ teenindusstandard. Samuti jagame näpunäiteid, kuidas kiiresti saavutada häid ja pikaajalisi tulemusi. 6 kuu pärast tuleb läbida edasijõudnute koolitus + eksam.
  • Maaletoojapoolne tugi, klienditugi 24/7, ühisturundus (tv, ajakirjad, veeb), koolitused, reklaammaterjalid, e-mail jms.
Ultratone Futura® Pro Ultratone Excel® Pro Ultratone Meditone® Pro
Keha biostimulatsioon x x x
(33 programi + multibody) (41 programmi) (5 programmi)
Isekleepuvad elektroodid 20 20 20
Näo biostimulatsioon x x -
(8 programmi) (4 programmi) -
Keha & nägu samaaegselt x - -
Ultraheli nägu (3 MHz) x - -
Ultraheli keha (1 MHz) x - -
Mikrovoolud näole x - -
Mikrokindad kehale/näole x - -
Klientide andmebaas x - -
Ekraanil juhend x - -
Brošüür (ENG) vaata vaata vaata

20.01.2014 JÕUDIS EESTISSE ULTRATONE UUSIM TÕELISELT REVOLUTSIOONILINE ILUSÜSTEEM

KÜSI HINNAPAKKUMIST

Nimi:
Telefoninumber:
E-mail:
Linn:
Soovin infot/hinnapakkumist:
Lisainfo:Valikuline