ULTRAHELI KAVITATSIOON + BIOSTIMULATSIOON

Kõigepealt määrab terapeut piirkonna tselluliidiastme (1-4). Seejärel hakatakse rasvkudet erineva sagedusega stimuleerima- rasvapadjandid vajavad 1Mhz sagedust, nahaaluskoes olevale tselluliidile mõjub aga 3mHz. Kõige efektiivsemaks tselluliidiraviks järgneb ultrahelile ULTRATONE™ biostimulatsioon. ULTRATONE™ terapeut kinnitab elektroodid kliendi probleemsetele piirkondadele ning algab protseduur, milles toksimine, rullimine, kloppimine vahelduvad intensiivsete lihaskokkutõmmetega.

Maailmas ainulaadne OCM-tehnoloogiaga mitmefaasiline biostimulatsioon aitab lõhustunud rasva jääkainetena organismist välja transportida, lihased töötavad 30 minuti jooksul juba üle 400 kokkutõmbe = kiire ja püsiv ümbermõõtude vähenemine ja figuuri korrigeerimine.

Tegu ei ole nn laisa inimese trenniga, sest lisaks lihastele paraneb naha hapnikusisaldus (verevarustuse intensiivistumine) ning suureneb fibroplastide, elastiini ja kollageeni tootmine, mis silub nahka ja vähendab nn apelsinikoorenahka. Biostimulatsiooni programmidel on 44 faasi: soojendus, vereringe stimuleerimine, nahatoonuse tõstmine, pinguldamine, kalorite põletamine, tselluliidi vähendamine jpm.

Tselluliidiga võitlus, kehahooldus on pidev ja kestev protsess. Ainult trenni ja dieediga ei ole võimalik tselluliidist lahti saada. Ilma efektiivse tselluliidiravita jääb nn apelsinikoorenahk püsima ja isegi süveneb aastatega. Salongis saavutatud tulemus ja selle püsivus sõltub aga koduse hoolduse järjepidevusest ja ka eluviisidest.

Broneeri aeg siit