ULTRATONE™ PÄRAST SÜNNITUST

Rasedus ja sünnitusjärgne periood toob endaga kaasa ka kehavormide muutuse, sageli on endise figuuri saavutamine üpris keeruline. Sünnitusjärgselt on ULTRATONE kõige kiirem viis taas vormi saada. Spetsiaalselt värsketele emadele mõeldud ULTRATONE programm vähendab kõhult sentimeetreid, pinguldab nahka, tugevdab lihaseid ja vähendab tselluliiti.

Protseduuridele soovitame tulla kui on sünnitusjärgses kontrollis käidud. Imetamine ei ole takistuseks (v.a. ultraheli kõhule). Kõhule ei tee protseduuri kui keisrilõikest on möödas vähem kui 4 kuud, jalgadele/ tuharatele piiranguid ei ole.

Striiade ehk venitusarmide ravi? Ultraheli stimuleerib pärisnahas ehk dermas kollageeni sünteesi, mis aitab taastada lõhutud nahastruktuuri ja parandab naha esteetilist väljanägemist. Paremate tulemuste saamiseks tuleks alustada ravi algfaasis, kui striiad veel punetavad – hilisemate ehk valgete striiade ravis ei pruugi aga piisavaid tulemusi enam saada. Soovituslik alates 6 kuud pärast sünnitust ja kui enam ei imeta.

3 nädalat pärast sünnitust (enne Ultratonet)

12 nädalat pärast sünnitust (24x Ultratonet)

 

KUI SÜNNITUSEST ON MÖÖDAS JUBA 1 AASTA

Klassikaliselt ilusaks loetakse minimaalse rasvapolstriga ja toonuses lihaste ning nahaga kõhtu. Kuna inimesel on eri tüüpi kõhulihased, siis tuleb ilusa kõhu saamiseks treenida neid kõiki – nii kõhu sirglihaseid, sisemisi ja välimisi põikilihastele kui ka ristilihaseid. Dieediga on küll mingil määral võimalik vähendada rasva kõhupiirkonnast, kuid ilma lihaste ja naha toonuse parandamiseta ei saavutata ideaalset kõhtu. Samuti on treeninguga väga raske kõhtu vormi saada, sest kõhulihased vajavad spetsiifilisi, väsitavaid ja raskeid harjutusi. Vale harjutuse sooritamisega koormatakse valesid lihaseid ja seetõttu ei ole tulemus kiire ega rahulolu pakkuv.

Ultratone protseduuril kinnitatakse elektroodid täpselt lihastele, eri lihaseid (kõhu sirglihas, põikilihased) treenitakse individuaalselt ning nad aktiveeritakse koheselt suurel koormusel (30min jooksul 400 korda).Biostimulatsioon koos ultraheliga aitab taastada naha elastsust, stimuleerida kollageeni ja elastiini tootmist ning vähendada rasva kõhupiirkonnas. Koos kõhulihaste treeninguga ei ole ilus kõht enam vaid unistus.

Rasva kogunemine kõhu piirkonnas pole pelgalt esteetiline probleem. Siseelundite ja kõhu ümber kogunenud rasv on suur oht tervisele, sest see pole ainult “rasvaladu”, vaid eritab nii häid kui ka halbu aineid organismi ning ”suhtleb” organitega aktiivselt. Suurenenud kõhu ümbermõõt on mõjuv riskitegur mitmesuguste haiguste tekkeks. Kogunenud suur rasvahulk võib põhjustada veresoonte lubjastumist, diabeeti ja teisi haigusi. Kõhu ümbermõõt annab hinnangu võimaliku riskiteguri kohta, et vajadusel muuta elustiili!

Kõhu ümbermõõt:

- naistel üle 88cm ja meestel üle 102cm – kindlasti peaksid hakkama end rohkem liigutama ning tervislikumalt toituma.

- naistel üle 95cm ja meestel üle 110cm – oluline on kontrollida tervist, sest oht terviseprobleemide tekkeks on suur!

Broneeri aeg siit