Seade sobib nii füsioterapeutidele, treeneritele kui ka profi- ja harrastussportlastele.

Stardikomplekti kuulub: 

 • Ultratone Athletic seade
 • Kuus erinevat programmi:
 • 1. Vastupidavus
 • 2. Jõud
 • 3. Plahvatuslik jõud
 • 4. Rehabilitatsioon
 • 5. TENS valuleevendus
 • 6. Massaaž & spasmide leevendus
 • Isekleepuvad kehaelektroodid (20tk)
 • Nahast kandekott
 • Põhjalik kasutusjuhend
 • Garantii 2a

Komplekti hind 525 eurot

Isekleepuvad elektroodid 8 tk 29.90€, 20tk (elektroodi hind vaid 2.49 eur) 49.90€

ULTRATONE™ töötas välja maailma esimese patareil töötava lihasstimulaatori 1960.a. ja on sellest ajast täiustanud pidevalt nii tehnoloogiat kui ka seadmeid pakkudes kõige kvaliteetsemaid tooteid ning tõhusamaid protseduure.

KUIDAS ULTRATONE™ ATHLETIC TÖÖTAB
Paljusid keha funktsioone kontrollivad närviimpulsid. ULTRATONE™ Athletic töö põhineb iga sellise impulsi jäljendamisel, et saavutada mitmeid erinevaid tulemusi, nagu lihaste treenimine või vigastusest paranemine. Treenides põhjustavad keha loomulikud impulsid teie lihaste kokkutõmbeid ja lõdvestumist. ULTRATONE™ Athletic jäljendab neid loomulikke impulsse, pannes lihased regulaarselt kokku tõmbuma ja lõdvestuma. See sarnaneb tavalisele treeningule, kuid risk ülepingutamiseks või väsimuse tekkeks on tunduvalt väiksem.

GYMNETIC-BIOSTIMULATSIOON
Spordiinimesed ja sportlased saavad oma lihaste aktiivsuse ja tippvormi hoidmiseks kasutada ULTRATONE™ Gymneticu stimulatsiooni, lastes samal ajal oma ülejäänud kehal ja ka vaimul puhata ning lõdvestuda. Tavapärane treening haarab lihaseid kindlal hierarhilisel viisil: esmalt aktiveeritakse väiksed motoorsed üksused ning pärast suurt pingutust võetakse kasutusse suured motoorsed ühikud. Võib juhtuda, et koormus jõuab soovitud lihasteni alles pärast 45 minutit rasket jõusaalitreeningut. Tänu ULTRATONE™ Gymneticu stimulatsiooni strateegilisele asetusele suudavad täpselt programmeeritud bioimpulsid, mida edastatakse muutuvate tsüklitena, jõuda nende lihasteni sekunditega. Kohese stimulatsiooni saamisel reageerivad suured keha vormivad lihased Gymnetic-seadme tegevusele efektiivselt.
Kui teil on olnud spordiga seotud vigastus, koormab tavapärane treening enamasti vigastatud piirkonda ning üldjuhul peate te vigastatud jäsemel veidi aega puhata laskma, enne kui võite treeningutega uuesti alustada. Selle tagajärjel ei säili lihaste tippvorm ning need atrofeeruvad väga kiiresti. ULTRATONE™ Athleticu programmide abil saate lasta vigastatud piirkonnal taastuda, hoida teisi lihaseid heas vormis ja toonuses ning isegi paranemist kiirendada, kasutades spetsiaalset TENSi valuleevendus- ja lõdvestusprogrammi.
Igal individuaalsel programmil on vahelduvad tsüklid, mis läbivad automaatselt rea erinevaid signaale ja impulsse, mis mõjutavad lihaseid kompleksel ja optimaalsel viisil, kuid samas on neid erakordselt lihtne käsitleda.
Nagu kõik ULTRATONE™seadmed on ka see hoolikalt välja töötatud, et tagada kasutaja ohutus ja mugavus.
Teatud meditsiiniliste probleemide korral ei tohi ULTRATONE™Athleticut kasutada. Palun tutvuge allpool toodud vastunäidustustega. Need kehtivad kõikide programmide puhul.

VASTUNÄIDUSTUSED
ULTRATONE™ protseduurid sobivad enamikule tervetele inimestele, kuid seadet ei tohiks kasutada, kui kahtlustatakse epilepsiat või kui see on diagnoositud. Samuti ei tohi seadet kasutada südamestimulaatorite olemasolul või kui esineb diagnoosimata valu. Kõhu piirkonnas ja alaseljal ei tohi seadet kasutada alates 6. rasedusnädalast.

Järgmistel juhtudel võib ULTRATONE™ kasutada ainult meditsiinilise järelvalve all: kui kahtlustatakse südameprobleeme või kui vastav diagnoos on juba määratud; kui kahtlustatakse närvikudede haigusi või kui vastav diagnoos on juba määratud; kui lihaste kokkutõmbed võivad häirida paranemisprotsessi; hiljutise operatsiooni järel; ägeda trauma või luumurru järel; piirkondades, kus puudub normaalne tundlikkus; kui tavalisi kehalisi harjutusi ei soovitata; stimuleerimiseks vähikollete piirkonnas, nakatunud piirkondadel või nahalöövete (nt flebiit, tromboflebiit, veenilaiendid jne) korral; noortel, kes pole veel puberteediikka jõudnud. Arvestada tuleb mehaanilist liikumisvahemikku ning seadet ei tohi kasutada autoga sõites, masinaid kasutades või muude tegevuste käigus, kus tahtmatud lihaste kokkutõmbed võivad ohtlikud olla.

HOIATUSED
Kasutada tuleb ainult ULTRATONE™ elektroode.
Kasutada ainult vastavalt kasutusjuhendile.
Südamehaiguste esinemise korral ei tohi stimulatsiooni läbi viia rinna piirkonnas.
Mõnedel inimestel võib esineda nahaärritust või tundlikkust. Seda saab enamasti vähendada muutes elektroodide asukohta või vahetades elektroodide tüüpi.
TENS surub maha valutunde, mis muul juhul oleks kaitsemehhanismiks, ning ei ole ravim.
Seadet ei tohi kasutada 1 meetri raadiuses suurtes kogustes energiat kiirgavatest seadmetest, nagu lühilaineteraapia seadmed. Teatud elektromagnetilistes tingimustes, näiteks mobiiltelefonidele väga lähedal olles, võib ULTRATONE™ Athletic lülituda ümber turvarežiimile. Sellisel juhul muutke seadme asukohta, lülitage seade välja ning taaskäivitage nagu tavaliselt.
Seadet ei tohi kehaga ühendada kõrgsageduslike seadmete ja elektroonilise seire seadmete lähedal.
Toiteadapter, mis pole heaks kiidetud, võib olla kasutajale ohtlik.

Sõltumatute kvaliteedistandardite heakskiit
ULTRATONE ATHLETIC seadmed on läbinud ranged kontrollid ning on tõendatud, et need vastavad ühele maailma tunnustatuimale meditsiinilist heakskiitu andvale standardile: nõukogu direktiiv 93/42 „Meditsiinilised seadmed”, EN60601-1:1990, „Elektrilised meditsiinilised seadmed”, IEC 601-2-10:1987, „Närvi- ja lihasestimulaatorite turvalisus”, ja BS EN60601-1-2:1993, „Elektromagnetiline ühilduvus”.

Täpsem info ULTRATONE™ ATHLETIC seadme kohta: info@ultratone.ee.

Tule ja veendu, et ULTRATONE™ pakub kõige kvaliteetsemaid ja tõhusamaid koduseadmeid!

Broneeri aeg tasuta presentatsiooniks tel. 53 007 773 või info@ultratone.ee

Ultratone esindussalong Hotell Euroopas, Paadi 5, Tallinn

 

TELLIMISVORM
Nimi:
Telefoninumber:
Aadress:
E-mail:
Koduseade:
Soovin:
Lisainfo: