FDA heakskiitu omavad Futura® Pro ultraheliotsikud (1Mhz ja 3 Mhz) purustavad termiliselt töödeldavas kehapiirkonnas rasvarakke ning biostimulatsioon aitab need organismist jääkainetena välja viia.

Loe tselluliidi kohta

Ultratone terapeut hindab konsultatsiooni käigus, mis staadiumis tselluliit on ning oskab soovitada, milline pakett just Sinul parimaid tulemusi annab.

Tselluliidiravi II-III staadium                      30-40 min           365 eur

Kuur 12 hooldust: ultraheli 10min ja biostimulatsioon 30 min.

Tekib kudedevahelise turse- väikeste veresoonte permeaablus suureneb (plasma eksudatsioon) ja vedelik koguneb kudede vahele ning rasvarakud eralduvad teineteisest ja suurenevad, muhklikkus on nähtav nahka pigistades. Soovitatav kuivharjamine, tselluliidikreemid, vihtlemine, massaaz. Vältida soodustavaid tegureid. Aktiivne füüsiline treening. Tselluliidi süvenemise vältimiseks Ultratone tselluliidiravi.


Tselluliidiravi III staadium                             30-50min            433 eur

Kuur 12 hooldust: ultraheli 20min ja biostimulatsioon 30 min.

Aja jooksul moodustuvad rasvarakkude loodusliku kaitsemehhanismi käivitumise tulemusena mikronoodulid- märkimisväärne hulk rasvarakke on ümbritsetud kollageenkiududest kapsliga (rasvarakkude tombud). Tselluliit on nähtav püsti seistes. Kude antud piirkonnas on muhklik, nahk kuiv ja lõtv, naha toon sinakashall ja tundub katsudes jahedam (halvenenud vereringe tõttu). Soovitatav kuivharjamine, tselluliidikreemid, vihtlemine, massaaz, Ultratone tselluliidiravi.


Tselluliidiravi IV staadium     85min                  620 eur

Kuur 10 hooldust: ultraheli 40min ja biostimulatsioon 45 min.

Mitme mikronooduli ühinemisel tekib makronoodul ehk tselluliidimügar, mis on tavaliselt kompides tajutav ja valulik. Mikronoodulitest on tekkinud makronoodulid. Koe skleroos. Tselluliit on näha ka pikali. Vajab kindlasti erihooldust, et lõhkuda makronoodulid väiksemateks üksusteks ning taastada kapillaaride toimimine. See tagab ka muude hooldusvõtete suurema efekti. Läheb vaja pikka meelt ja regulaarset kodutööd (kuivharjamine, vihtlemine, toitumise korrigeerimine, füüsiline treening) ning salongihooldust.

 

Tagasi hinnakirja juurde…